Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Registrace nového disktujícího

Vyplňte prosím následující formulář. Na zadaný e-mail obdržíte zprávu obsahující odkaz, pomocí kterého registraci dokončíte a svůj účet tak aktivujete. Po dokončení se budete moci přihlásit a diskutovat. Z povinných položek bude pole "Přezdívka" uváděno u vámi publikovaných příspěvcích.


Povinné položkyNepovinné položky


Facebook
Twitter
Youtube
Stream

Vážení čtenáři, vítáme Vás v nové podobě interaktivních diskusí na portálu NasiPolitici.cz.

O Vaše názory, postřehy a informace velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl, a proto jsme se rozhodli zavést moderované diskuse pouze pro registrované čtenáře.

Proč se zaregistrovat?

Registrace je zcela zdarma a k ničemu Vás nezavazuje. Registrovaný čtenář má právo účastnit se diskusí. Vedle psaní „klasických“ diskusních příspěvků mohou také registrovaní čtenáři vkládat do diskusí videa z YouTube (návod viz níže).

Při registraci rovněž můžete (samozřejmě nemusíte) zadat kontakty na Vaše profily (oblíbené kanály) na sociálních sítích Facebook, Twitter, Stream.cz a YouTube. V případě vyplnění kontaktní - url adresy na Vaše profily (oblíbené kanály) na sociálních sítích - se u Vašeho nicku objeví ikona dané sociální sítě s prolinkem na Vámi zadaný profil.

Jak mohu vložit do diskuse video z YouTube a Stream ?

Pod videem na síti YouTube kliknětě na liště na odkaz „Sdílet“. Následně se Vám vygeneruje odkaz na toto video. Zkopírujte tento odkaz (Ctrl + v) a vložte jej do diskusního okna kam píšete text (Ctrl + c). Můžete také vložit klasické URL z adresního řádku prohlížeče. Následně se do dané diskuse na webu NasiPolitici stáhne video, na které odkazujete. Zde se můžete podívat na příklad. Video ze serveru Stream vložíte také jednoduchým zkopírováním a vložením URL adresy daného videa ze serveru Stream.

NasiPolitici.cz poskytuje prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Všichni registrovaní čtenáři se při publikaci svého příspěvku zavazují dodržovat Kodex diskutujících.