Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

PODPOŘTE NÁS

Výzva ke spolupráci

Chcete informace o konkrétním politikovi doplnit či rozšířit? Pošlete nám své náměty a upozornění na podstatné informace týkající se politika (aktivního i bývalého) a my je po ověření zapracujeme do jeho profilu. Uvítáme rovněž zaslání Vámi zpracovaného CV krajského či komunálního politika (krajského zastupitele, starosty, radního...), které po ověření a doplnění rádi přidáme do naší databáze.

Budeme vděční za veškeré Vaše podněty a připomínky k naší práci.

Na veřejnou sbírku pořádanou spolkem Naši politici z.s. bylo vybráno 400 Kč. Všem dárcům děkujeme za příspěvek. Tato částka byla použita na provoz portálu nasipolitici.cz. Podrobné informace o sbírce jsou dostupné zde.

Chcete umístit odkaz na stránky „Našich politiků“ na svůj web? Zde nabízíme banner ke stažení

Naši politici

nebo si vložte do stránek tento kód:

 

Kdo jsme ?

Spolek Naši politici z.s. byl založen na počátku roku 2008 z iniciativy MUDr. Radka Klubala. Pomocí vytvoření tohoto projektu chceme přispět k posílení transparentnosti a větší kultivovanosti české politické scény.

 

Co přinášíme a v čem „jsme dobří“?

Dosud jsme kontaktovali více než 1500 politiků ze všech relevantních politických uskupení působících v České republice. Vytvořili jsme strukturované profily více než 1 000 předních českých politiků - jsme aktuálně největší informační databází o českých politicích.

V roce 2010 portál NašiPolitici.cz navštívilo více než 350 000 čtenářů.

 

Garantujeme...

  • bezplatný přístup ke všem informacím zveřejňovaným na webu „Našich politiků“
  • jednotnou a standardizovanou metodiku zpracování dat
  • náš spolek nemá žádné vazby na politiky či politické strany. Nikdo z členů spolku Naši politici z.s. nikdy nebyl členem ani zaměstnancem žádné politické strany.
 

 
Adresa
Naši politici z.s.
Komenského 2016, 252 28 Černošice
Czech Republic

www: www.nasipolitici.cz
e-mail: info@nasipolitici.cz
IČO: 226 85 359