MENU

Mgr. Ellen Volavková

* 13. 5. 1949      
Mgr. Ellen Volavková

Členka Zastupitelstva Karlovarského kraje. Absolventka oboru psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po studiu působila v pedagogicko-psychologické poradkyně. Je členkou ODS. Mezi roky 1998-2006 byla členkou Zastupitelstva města Mariánské Lázně, v letech 1998 až 2002 působila na postu starostky města. V roce 2000 úspěšně kandidovala do Zastupitelstva Karlovarského kraje, svůj post ve volbách dvakrát obhájila. V roce 2010 kandiduje do Poslanecké sněmovny PČR.  

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

2008 krajské volby - Karlovarský kraj > Občanská demokratická strana - kandidát
2009 mimořádné volby do Poslanecké sněmovny PČR (neuskutečněné) > Karlovarský kraj > Občanská demokratická strana - kandidát
2010 Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Karlovarský kraj > Občanská demokratická strana - kandidát
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).