Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. Marie Rubišarová Medová

* 11.10.1980, Jihlava      
Ing. Marie Rubišarová Medová

Místopředsedkyně KVV ČSSD Vysočina (ČSSD), podnikatelka. Po maturitní zkoušce na Obchodní akademii v Jihlavě v roce 1999 působila sedm let v bankovní leasingové společnosti jako obchodník a zástupce ředitele pobočky. V té době absolvovala Ekonomicko-správní fakultu na Masarykově univerzitě v Brně. V roce 2006 se začala věnovat podnikatelské činnosti, od roku 2007 je jednatelkou a společnicí ve firmě Authoria, s.r.o. V ČSSD je členkou Mladých sociálních demokratů a místopředsedkyní KVV Vysočina. Od roku 2008 zasedá ve Výboru regionálního rozvoje Zastupitelstva kraje Vysočina. V roce 2009 kandidovala v plánovaných mimořádných volbách do Poslanecké sněmovny PČR.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

? -> ČSSD - členka
2009 mimořádné volby do Poslanecké sněmovny PČR (neuskutečněné) > Česká strana sociálně demokratická - kandidátka
2010 Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Kraj Vysočina > Česká strana sociálně demokratická - kandidátka
2012 krajské volby - Kraj Vysočina > Česká strana sociálně demokratická - kandidátka

Pořadí na kandidátce: 30

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).