Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

JUDr. Svatomír Mlčoch

* 27. 7. 1955, Nový Jičín      
JUDr. Svatomír Mlčoch

Bývalý zastupitel Českých Budějovic (SOS). Absolvoval Právnickou fakultu na UK v Praze. V osmdesátých letech jako podnikový právník nejprve u Pozemního stavitelství v Ostravě, posléze u Krajského ústavu ochrany památek a ochrany přírody. V letech 1990-1993 byl náměstkem ministra životního prostředí ČR a podílel se na zpracování první vlny ekologické legislativy počátkem 90. let. Po jedno volební období byl od roku 1994 zastupitelem Českých Budějovic. Od téhož roku je jednatelem a společníkem firmy ENVI, s.r.o. Až do roku 2004 působil jako advokát, současně vyučoval práva životního prostředí na JČU. Od roku 1998 do roku 2006 byl člen Legislativní rady vlády. Roku 2002 vstoupil do Strany pro otevřenou společnost, o dva roky později za ni kandidoval do EP. V roce 2006 kandidoval do PS PČR za Stranu zelených, rovněž nebyl zvolen. Téhož roku byl opětovně zvolen zastupitelem Českých Budějovic. V roce 2009 kandidoval za SZ v plánovaných mimořádných volbách do PS PČR.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

2008 krajské volby - Jihočeský kraj > Strana zelených - kandidát
2009 mimořádné volby do Poslanecké sněmovny PČR (neuskutečněné) > Jihočeský kraj > Strana zelených (ve spolupráci se Stranou za otevřenou společnost) - kandidát
2010 komunální volby České Budějovice > Otevřená společnost a Zelení - kandidát
2012 krajské volby - Jihočeský kraj > Strana zelených - kandidát

Pořadí na kandidátce: 60

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).