Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. Roman Kumpošt

* 12. 12. 1962, Liberec      
Ing. Roman Kumpošt

Podnikatel, kandidát KDU-ČSL do PČR (nezávislý). V osmdesátých letech reprezentoval ČR v severské kombinaci. Roku 1986 absolvoval na Strojní fakultě Technické univerzity v Liberci a následně zde působil jako odborný asistent. Od roku 1987 je funkcionářem Svazu lyžařů ČR, v letech 2002-2004 byl jeho prezidentem. V roce 1990 se stal členem Mezinárodní lyžařské federace a od té doby se podílí na pořádání sportovních akcí. Tou největší byla příprava Mistrovství světa v klasickém lyžování v Liberci, z jejího vedení byl v roce 2007 kvůli domnělým chybám v organizaci a hospodaření odvolán. Od roku 2009 je jednatelem a ředitelem ve společnosti Steinel, současně byl nebo zastává funkci jednatele v několika dceřiných firmách. Mezi roky 2003 a 2005 byl jednatelem společnosti SKI - COMP. s.r.o. a členem představenstva SKIAREÁL Špindlerův Mlýn, a.s. V roce 2010 je libereckým lídrem kandidátky KDU-ČSL pro volby do Poslanecké sněmovny PČR.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

? -> KDU-ČSL - člen
2009 mimořádné volby do Poslanecké sněmovny PČR (neuskutečněné) > Liberecký kraj > Křesťanská a demokratická unie - Čs.strana lidová - kandidát
2010 Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Liberecký kraj > Křesťanská a demokratická unie - Čs.strana lidová - kandidát
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).