Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

JUDr. Robert Varga

* 14. 6. 1963      
JUDr. Robert Varga

Kandidát do PČR, zastupitel Plzeňského kraje (ODS), advokát. Od roku 1994 působí ve statutárních orgánech řady společností. V roce 2002 neúspěšně kandidoval do Poslanecké sněmovny PČR za ČSNS. V roce 2007 vstoupil do Občanské demokratické strany. Od roku 2008 je členem Zastupitelstva Plzeňského kraje, zasedá v Kontrolním výboru Zastupitelstva. Působí jako právní zástupce společnosti Plzeňská teplárenská. Je hlavním akcionářem plzeňské společnosti Obytná zóna Bílá Hora  a spolumajitelem realitní kanceláře VANO Reality. V roce 2010 kandiduje za ODS do Poslanecké sněmovny PČR.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

2008 krajské volby - Plzeňský kraj > Občanská demokratická strana - kandidát
2009 mimořádné volby do Poslanecké sněmovny PČR (neuskutečněné) > Plzeňský kraj > Občanská demokratická strana - kandidát
2010 Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Plzeňský kraj > Občanská demokratická strana - kandidát
2012 krajské volby - Plzeňský kraj > Občanská demokratická strana - kandidát

Pořadí na kandidátce: 44

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).