Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. František Růžička

* 24. 1. 1959      
Ing. František Růžička

Kandidát do PČR, tajemník města Krupka (KDU-ČSL). Vyučil se elektromontérem rozvodných zařízení a poté udělal vyrovnávací zkoušky na střední školu. V roce 1983 absolvoval Vysokou školu strojní a elektrotechnickou v Plzni. Roku 1990 vstoupil do ČSL a týž rok se stal do voleb v roce 1994 členem Rady a Zastupitelstva města Krupky. Další čtyři roky byl neuvolněný místostarosta města a od roku 1999 je tajemníkem Městského úřadu v Krupce. V letech 1992–1999 byl jednatelem a společníkem Informex s.r.o. V roce 1993 se stal společníkem firmy Informex-ČR s.r.o. a IF Garant s.r.o. Do Poslanecké sněmovny PČR kandidoval poprvé v roce 2006-neúspěšně. V roce 2009 kandidoval v mimořádných volbách do Poslanecké sněmovny PČR.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

? -> KDU-ČSL - člen
2009 mimořádné volby do Poslanecké sněmovny PČR (neuskutečněné) > Křesťanská a demokratická unie - Čs.strana lidová - kandidát
2010 Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Ústecký kraj > Křesťanská a demokratická unie - Čs.strana lidová - kandidát
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).