Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Mgr. Petr Štěpánek

* 7. 6. 1958, Hradec Králové      
Mgr. Petr Štěpánek

Kandidát ODS do Poslanecké sněmovny PČR, bývalý člen Rady pro televizní a rozhlasové vysílání, hudebník, publicista. Absolvent Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové. Od počátku 80.let vykonává svobodná povolání, mezi které patří práce textaře, skladatele, producenta či zpěváka. Po roce 1989 začal rovněž publikovat v médiích. V roce 1989 se podílel na založení OF v Hradci Králové. Členem ODS je od roku 1991. Mezi roky 1994-1998 byl zastupitelem města Hradce Králové. Krátce byl tiskovémý tajemníkem Václava Klause. V období let 1994-2003 byl členem a posléze i místopředsedou Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. V roce 2000 kandidoval neúspěšně do Senátu PČR. Opakovaně se zúčastnil konkurzu na generálního ředitele ČT. Je členem Rady českého telekomunikačního úřadu.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

2009 mimořádné volby do Poslanecké sněmovny PČR (neuskutečněné) > Královéhradecký kraj > Občanská demokratická strana - kandidát
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).