Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

MUDr. Marián Hošek

* 13. 11. 1950      
MUDr. Marián Hošek

Kandidát do Senátu PČR, bývalý náměstek ministra práce a sociálních věcí (KDU-ČSL). Absolvent  Lékařské fakulty Univerzity Komenského v oboru stomatologie. Působil jako stomatolog Centrální polikliniky v Praze. V roce 1990 se stal mluvčím OF zdravotníků v Praze 6. V letech 1990-2006 byl členem Zastupitelstva městské části Praha 6, zvolen byl původně jako nezávislý kandidát. Do roku 2006 zasedal rovněž v Zastupitelstvu hl. m. Prahy. Od roku 1993 začal provozovat soukromou stomatologickou praxi, kterou výrazně omezil v roce 2005. Od roku 1995 je členem KDU-ČSL. V roce 2002 neúspěšně kandidoval do funkce pražského primátora. V letech 2005-2010 byl náměstekm ministra práce a sociálních věcí. Mezi roky 2006-2009 zastával funkci místopředsedy KDU-ČSL. V roce 2010 oznámil kandidaturu do Senátu PČR.

Profil politika naleznete na staré verzi webu http://www.nasipolitici.cz/staraverze/cs/politik/709-marian-hosek

? -> KDU-ČSL - člen
2009 mimořádné volby do Poslanecké sněmovny PČR (neuskutečněné) > Praha > Křesťanská a demokratická unie - Čs.strana lidová - kandidát
2010 Volby do Poslanecké sněmovny PČR > hl. m. Praha > Křesťanská a demokratická unie - Čs.strana lidová - kandidát
2010 volby do Senátu PČR - obvod č. 25 (Praha 6) > Křesťan.a demokrat.unie-Českosl.strana lidová - kandidát
2010 komunální volby hl. m. Praha > Křesťanská a demokratická unie - Čs.strana lidová - kandidát
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).