Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

JUDr. Andrea Češková

* 18. 10. 1971, Praha      
Jak je tato rubrika vytvářena?

Leitmotivem je snaha o uvádění podstatných informací do vzájemných souvislostí. Informace jsou řazeny dle chronologického, institucionálního a tematického principu.

Rubrika je
Rubrika není
Nabízíme

V testu serveru TN.cz ze znalosti reálií Evropské unie zvítězila mezi oslovenými kandidáty A. Češková. Záznam testu - ZDE.
(tn.cz, 29.05.2009)

Kandidaturu A. Češkové kritizovali členové ODS z Prahy 5.
"Měl by to projednávat oblastní sněm, který se vůbec nesešel. Většina členů oblastního sdružení se to dozvěděla až z médií," řekl iDNES.cz  Ondřej Gál, který z ODS po nominaci Češkové vystoupil.
"Praha ji nominovala mimo termín. Úplně legální nominaci nemá," potvrdil iDNES.cz pražský poslanec František Laudát. "Nikdo z Prahy 5 neměl právo ji nominovat," dodal.
(iDNES.cz, 16.03.2009)

Andrea Češková byla v minulosti jednou z nejbližších spolupracovnice starosty Prahy 5 Milana Jančíka. Spojovalo je také společné podnikání: "Společnost AndreaCe není jedinou firmou, v níž Jančík a Češková působí. Jančík je podle internetové verze obchodního rejstříku jediným majitelem společností Jančík & syn, Jančík team Prague a BRASIL & BOHEMIA GROUP, v níž je i jediným členem představenstva. Dále je podle stejného zdroje členem dozorčí rady firmy Čermák, a to za městskou část, a je za město v představenstvech společností Pražská energetika a TCPVidoule," uvedly Konkursní noviny. 
(Konkursní noviny, 16.04.2008; iDNES.cz, 02.06.2009)