Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Mgr. Milan Hamerský

* 21. 3. 1973, Brno      
Mgr. Milan Hamerský

Kandidát do Zastupitelstva Středočeského kraje (nestr. za ZMĚNA 2012), analytik, politolog, právník. Absolvent Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, obor sociologie-politologie a Právnické fakulty téže univerzity. Pracoval v železničním depu i jako prodejce reklamy rádia Kiss Hády. V letech 1993-2002 byl členem ODA. Mezi roky 1995-1998 zastával funkci neuvolněného místostarosty MČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora. V letech 1996-2008 soukromě podnikal. V období let 1998-2008 byl členem Mladých konzervativců, po dva roky zastával funkci předsedy MK v Brně. Mezi roky 2002-2008 předsedal straně LiRa a v téchže letech působil jako asistent senátora Jiřího Zlatušky. Od roku 2002 je ředitelem Institutu Karla Havlíčka Borovského. V období let 2007-2008 zastával funkci vedoucího Oddělení styku s veřejností na Ministerstvu spravedlnosti. Vedl kandidátku strany Liberálové.CZ pro volby do Evropského parlamentu a Poslanecké sněmovny PČR. V roce 2012 kandiduje do Zastupitelstva Středočeského kraje za ZMĚNA 2012.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

2012 krajské volby - Středočeský kraj > ZMĚNA 2012 - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 3

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).