Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. Miroslav Beneš

* 5.4.1956, Strakonice      
Ing. Miroslav Beneš

Kandidát do Senátu ve volebním obvodě č. 12 - Strakonice (za ODS), podnikatel, bývalý poslanec. Po absolvování Jaderné a fyzikálně inženýrské fakulty v Praze  pracoval jako  projektant Energoprojektu Praha. V období let 1981 - 1986 mu bylo znemožněno působení v oboru. Pracoval postupně jako  dělník ve škrobárně, vrtař, kopáč a horník. V roce 1986 nastoupil do Jaderné elektrárny Temelín. Mezi roky 1991 - 1992  působil jako vedoucí odboru mezinárodních vztahů a informací na JE Temelín. V roce 1994 vstoupil do komunální politiky. V období 1994 - 1998 byl primátorem Českých Budějovic. V letech 1998 - 2006 byl  členem Poslanecké sněmovny, kde se věnoval především problematice místního rozvoje a evropské integrace. Dva roky zastával post místopředsedy ODS. Po skončení poslaneckého mandátu se stal  jednatelem a společníkem poradenské firmy PUREM s.r.o. Od roku 2007 figuruje jako předseda dozorčí rady státního podniku ČEPRO, a.s. a člen dozorčí rady Severočeských dolů a.s. V současnosti vede tým poradců ministra průmyslu a obchodu. Je ženatý, má dvě děti.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).