Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

prof. Ing. Zdeněk Kolíbal, CSc.

* 12.4.1942, Brno      
prof. Ing. Zdeněk Kolíbal, CSc.

Kandidát do Senátu PČR za volební obvod č. 60 – Brno, Profesor VUT v Brně. Po maturitě musel z politických důvodů nastoupit jako dělník v Brně Líšni. V roce 1968 absolvoval VUT v Brně obor Výrobní stroje a zařízení. Od tohoto roku byl také členem Společnosti pro Moravu a Slezsko. Pracoval na vědecko-pedagogickém pracovišti VUT v Brně. Byl odborným asistent a tajemníkem katedry výrobních strojů a průmyslových robotů VUT v Brně. Působil ve funkci ředitele v Ústavu výrobních strojů, systémů a robotiky VUT v Brně. V roce 1990 byl zvolen zastupitelem města Brna. V letech 1991 - 1994 byl ředitelem strojírenské firmy Panekol. v 90. letech  se stal členem Hnutí pro samosprávnou demokracii Moravy a Slezska. Od roku 1998 je členem Zastupitelstva MČ Brno-Žabovřesky. Vede brněnské pracoviště Výzkumného centra pro strojírenskou výrobní techniku a technologii ČVUT. Je profesorem VUT v Brně a zástupcem ředitele Ústavu výrobních strojů, systémů a robotiky na VUT v Brně. Figuruje ve správních orgánech několika oraganizací. V roce 2008 kandiduje do Senátu.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).