Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

PhDr. Marie Hakenová - Ulrichová

* 20. 9. 1948, Praha      
PhDr. Marie Hakenová - Ulrichová

Zastupitelka MČ Praha 5, bývalá místostarostka (Patrioti P5 a Demokraty J. K.).  Vystudovala ruštinu, polštinu, srbochorvatštinu a francouzštinu na Filozofické fakultě UK a posléze  filmovou vědu a dramaturgii na FAMU v Praze. V letech 1973–1983 pracovala jako redaktorka a dramaturgyně v televizním dabingu. Od roku 1983 byla dramaturgyní Československé televize. V roce 1990 se podílela na koprodukční spolupráci s TV France, RTV Lublaň a polskou televizí. Poté nastoupila do pozice vedoucí tiskového oddělení Akademie věd ČR, kde působila v letech 1991–1995. Mezi lety 1994–2000 byla členkou Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. Od roku 2000 pracuje jako nezávislá scénáristka, dramaturgyně a novinářka. Byla nezávislou kandidátkou do Senátu nominovanou Politickou stranou Věci veřejné ve volebním okrsku č. 21 - Praha 5. V roce 2010 kandidovala ve volbách do Poslanecké sněmovny PČR.

? -> Zastupitelstvo MČ Praha 5 - zastupitelka
? - 2014 Rada MČ Praha 5 - radní
? - 2014 - místostarostka
2010 Volby do Poslanecké sněmovny PČR > hl. m. Praha > Věci veřejné - kandidátka

2010 komunální volby hl. m. Praha > Věci veřejné - kandidátka

2014 komunální volby MČ Praha 5 > Patrioti Prahy 5 a Demokraté Jana Kasla - nezávislá kandidátka

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole


mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).