Náš Stát

Mgr. Petr Hannig

* 20. 1. 1946, Ústí nad Labem      
Mgr. Petr Hannig

Kandidát do Senátu PČR (Suverenita), skladatel, producent. Po maturitě na umělecké škole v Turnově byl zaměstnán v Ústředí uměleckých řemesel v Praze. V letech 1968-1973 studoval varhanní hru, kompozici a dirigování na pražské konzervatoři. Léta 1968-1969 strávil ve Velké Británii, kde krátce spolupracoval se skladateli Tomem Springfieldem, Johnem Cameronem, zpěvačkou Dusty Springfield a skládal hudbu pro BBC. Po návratu do Československa se živil jako zpěvák, skladatel a vyhledávač talentů. V 70. letech vystudoval Hudební akademii múzických umění. Od počátku 90. let podniká a v roce 1994 založil hudební vydavatelství MAXIMUM s.r.o., které řídí dodnes. V roce 2002 založil Stranu zdravého rozumu. V roce 2010 oznámil kandidaturu do Senátu PČR. Plynně hovoří pěti světovými jazyky.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.


2008 volby do Senátu PČR - obvod č. 27 (Praha 1) > Jiné politické strany a uskupení - kandidát
2010 volby do Senátu PČR - obvod č. 28 (Mělník) > Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu - kandidát
2010 -> Suverenita - Blok Jany Bobošíkové - člen
2010 komunální volby hl. m. Praha > Suverenita - kandidát
2012 volby do Senátu PČR - obvod č. 41 (Benešov) > Suverenita-Strana zdravého rozumu - kandidát

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz