MENU

Mgr. Petr Hannig

* 20. 1. 1946, Ústí nad Labem      
Mgr. Petr Hannig

Kandidát do Senátu PČR (Suverenita), skladatel, producent. Po maturitě na umělecké škole v Turnově byl zaměstnán v Ústředí uměleckých řemesel v Praze. V letech 1968-1973 studoval varhanní hru, kompozici a dirigování na pražské konzervatoři. Léta 1968-1969 strávil ve Velké Británii, kde krátce spolupracoval se skladateli Tomem Springfieldem, Johnem Cameronem, zpěvačkou Dusty Springfield a skládal hudbu pro BBC. Po návratu do Československa se živil jako zpěvák, skladatel a vyhledávač talentů. V 70. letech vystudoval Hudební akademii múzických umění. Od počátku 90. let podniká a v roce 1994 založil hudební vydavatelství MAXIMUM s.r.o., které řídí dodnes. V roce 2002 založil Stranu zdravého rozumu. V roce 2010 oznámil kandidaturu do Senátu PČR. Plynně hovoří pěti světovými jazyky.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.


2008 volby do Senátu PČR - obvod č. 27 (Praha 1) > Jiné politické strany a uskupení - kandidát
2010 volby do Senátu PČR - obvod č. 28 (Mělník) > Suverenita-blok J.Bobošíkové,str.zdravého rozumu - kandidát
2010 -> Suverenita - Blok Jany Bobošíkové - člen
2010 komunální volby hl. m. Praha > Suverenita - kandidát
2012 volby do Senátu PČR - obvod č. 41 (Benešov) > Suverenita-Strana zdravého rozumu - kandidát

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).