Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

MUDr. Alena Venhodová

* 28. 12. 1953, Hodonín      
MUDr. Alena Venhodová

Bývalá senátorka PČR (ODS), zastupitelka města Hodonín, zubní lékařka. Absolvovala Lékařskou fakultu UJEP v Brně. Provozuje soukromou zubní ordinaci v Hodoníně.  V roce 1994 byla zvolena členkou Zastupitelstva města Hodonín, ve kterém působí dodnes.  Šest let zasedala rovněž v Radě města. Od roku 2004 je senátorkou PČR, zaměřuje se na zemědělskou problematiku. Je členkou Výboru pro záležitosti Evropské unie.  Je předsedkyní Oblastního sdružení ODS Hodonín. Od roku 2008 zasedá v Komisi ministerstva zdravotnictví pro prevenci v zubním lékařství.  Působí rovněž jako předsedkyně občanského sdružení Aktivní Slovácko. V roce 2010 bude v podzimních volbách do Senátu obhajovat svůj mandát. Alena Venhodová je vdaná a má dvě děti.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

? -> ODS - člen
2010 volby do Senátu PČR - obvod č. 79 (Hodonín) > Občanská demokratická strana - kandidát
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).