Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

MUDr. Milan Špaček

* 29.9.1952, Valtice      
MUDr. Milan Špaček

Bývalý senátor za volební obvod Znojmo (KDU-ČSL), bývalý zastupitel města Znojma. Absolvoval Lékařskou Fakultu dnešní Masarykovy univerzity obor dětské lékařství. Po základní vojenské službě působil jako dětský lékař ve znojemské nemocnici. V letech 1992 - 1997 stál v čele  Dětského centra ve Znojmě. V roce 1992 vstoupil do KDU-ČSL. Od roku 1994 je zastupitelem města Znojmo, byl činný rovněž ve vedení města jako člen Rady města Znojmo.  V  letech  1996 - 2002 byl členem Senátu PČR. Mezi roky 2000 - 2003 zasedal rovněž v Zastupitelstvu Jihomoravského kraje. V letech 2003 - 2004 působil jako první náměstek ministryně zdravotnictví Marie Součkové. V období let 2004 - 2008 byl opět senátorem (volební okrsek č. 54 Znojmo). Je členem dozorčí rady ČD Cargo a.s. 

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).