Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

MUDr. Pavel Sušický

* 11. 1. 1951, Chomutov      
MUDr. Pavel Sušický

Bývalý senátor PČR (ODS), oční lékař. Po absolvování plzeňské lékařské fakulty Univerzity Karlovy čtyři roky pracoval na očním oddělení chomutovské nemocnice. V roce 1979 se přestěhoval do Ústí nad Labem a nastoupil na oční kliniku Masarykovy nemocnice. Zde se stal později primářem. V letech 1991-2002 byl radním městského obvodu Ústí nad Labem–město. Od roku 1993 je členem ODS, v níž předsedá Oblastnímu sdružení Ústí nad Labem. Roku 2004 byl zvolen senátorem PČR. Je místopředsedou Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku a členem Stálé komise Senátu pro rozvoj venkova. 

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

2008 krajské volby - Ústecký kraj > Občanská demokratická strana - kandidát
2010 volby do Senátu PČR - obvod č. 31 (Ústí nad Labem) > Občanská demokratická strana - kandidát
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).