Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. Rostislav Slavotínek

* 1944, Velké Meziříčí      
Ing. Rostislav Slavotínek

Bývalý senátor PČR (za KDU-ČSL). Po maturitě byl zaměstnán v dělnických profesích. Po absolvování vojenské služby, nastoupil na VŠ strojní a textilní v Liberci, odkud v roce 1966 přestoupil na VUT v Brně, kde absolvoval obor tepelně energetická zařízení. V letech 1970 - 1998 pracoval v Organizaci pro racionalizaci energetických závodů. V roce 1989 vstoupil do lidové strany, za kterou byl v roce 1990 kooptován do Národního výboru města Brna. V období let 1990 - 2006 byl brněnským zastupitelem. Věnoval se především řízení výstavby, investic a technických sítí. Mezi lety 2000 - 2004 byl prvním náměstkem primátora města Brna. Během svého působení na brněnské radnici působil v představenstvu Tepelné zásobování Brno, a.s., Veletrhy Brno a.s. a figuroval i v několika dalších firmách spojených s městem Brnem. V roce 2000 byl zvolen do zastupitelstva Jihomoravského kraje. Od roku 2004 je senátorem PČR. Zastává post předsedy senátorského klubu KDU-ČSL a specializuje se na bezpečnostní a zahraničněpolitickou problematiku.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).