Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. František Kopecký

* 6. říjen 1954, Ostrava - Vítkovice      
Ing. František Kopecký

Bývalý senátor PČR. V letech 1973 - 1978  vystudoval obor systémové inženýrství na Vysoké škole báňské v Ostravě. V období 1979 - 1986 pracoval jako technik ve vítkovických železárnách. Mezi roky 1987-1990 působil jako  vedoucí výpočetního střediska JZD Fryčovice. V roce 1990 spoluzaložil firmu APLEX s.r.o. V této firmě působí dodnes jako její spolumajitel, jednatel i analytik-programátor. V roce 1990 byl zvolen zastupitelem obce Fryčovice, ve funkci působil do roku 1998. Od roku 1991 je členem ODS. Mezi roky 2000 - 2002 byl členem Zastupitelstva Moravskoslezského kraje, kde působil ve  Výboru pro regionální rozvoj. Od roku je 2002 senátorem ODS zvoleným za volební obvod č. 69 (Frýdecko-Místecko). V roce 2008 obhajuje svůj senátorský mandát ve druhém kole senátních voleb. 

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

2008 volby do Senátu PČR - obvod č. 69 (Frýdek-Místek) > Občanská demokratická strana - kandidát
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).