Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch

* 2. 10. 1986      
Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch

Ministr zdravotnictví ČR, poslanec PČR (nestr. za ANO 2011), bývalý tajemník ministra financí, právník. Po studiích na Biskupském gymnáziu absolvoval mediální a komunikační studia FSV UK a odcestoval na roční studijní stáž do Irska. Ve stejné době studoval také na Právnické fakultě UK, kterou dokončil v roce 2013. Téhož roku zakončil na FSV magisterský obor. Od roku 2017 studuje 1. lékařskou fakultu UK. V letech 2010–2012 byl starostou Spolku českých právníků Všehrd. Od roku 2013 pracoval rok jako právník firmy MAFRA, a.s. V letech 2014–2017 pracoval jako tajemník ministra financí ČR Andreje Babiše. V říjnu 2017 byl zvolen poslancem PČR a v prosinci 2017 byl jmenován ministrem zdravotnictví v Babišově vládě.

Podrobný profil bude doplněn v brzké době.

2017 -> Poslanecká sněmovna PČR (2017 - 2021) - poslanec
2017 Mandátový a imunitní výbor - člen
2017 Ústavně právní výbor - člen
2017 Výbor pro zdravotnictví - člen
2017 -> Poslanecký klub ANO 2011 - člen
2017 -> Vláda ČR (min. předseda Andrej Babiš) - Ministerstvo zdravotnictví - ministr

Zpracováno ke dni 20.12.2017 (yy)
Aktualizováno ke dni 20.12.2017

2017 2017 - Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Jihočeský kraj > ANO 2011 - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 3
Zvolen/a v 1. kole

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).