Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Mgr. Lubomír Metnar

* 6. 10. 1967      
Mgr. Lubomír Metnar

Ministr vnitra ČR (nestr. za ANO 2011), bývalý bezpečnostní ředitel VÍTKOVICE, a.s. V letech 1992–1993 studoval Vyšší policejní školu MV ČR, posléze v roce 1998 absolvoval ekonomiku, obchod a služby na Ostravské univerzitě v Ostravě. Od roku 1988 působil do roku 2011 jako vedoucí oddělení násilí odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje. Další dva roky byl bezpečnostním ředitelem společnosti VÍTKOVICE, a.s., rok pracoval jako náměstek ministra vnitra pro vnitřní bezpečnost. Mezi roky 2014 a 2017 se opět vrátil do firmy VÍTKOVICE, a.s. V prosinci 2017 byl jmenován ministrem vnitra ČR v Babišově vládě.

Podrobný profil bude v brzké době vytvořen.

2017 -> Vláda ČR (min. předseda Andrej Babiš) - Ministerstvo vnitra - ministr

Zpracováno ke dni 20.12.2017 (yy)
Aktualizováno ke dni 20.12.2017

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).