Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

MUDr. Bc. Marek Hilšer, Ph.D.

* 23. 3. 1976, Chomutov      
MUDr. Bc. Marek Hilšer, Ph.D.

Kandidát na prezidenta ČR (nestr.), lékař, vědec, VŠ pedagog. Vyrůstal na sídlišti Březenecká v Chomutově. V červnu 1989 s rodinou emigroval do Španělska, za rok a půl se do Československa vrátili. Po absolvování gymnázia studoval od roku 1995 mezinárodní vztahy na FSV Univerzity Karlovy. Posléze odcestoval v roce 1999 do USA a Austrálie. Po návratu ze zahraničí započal studia medicíny na Univerzitě Karlově, kde posléze působí jako vědecký pracovník se zaměřením na výzkum zhoubných nádorů mozku a získal titul Ph.D. Do povědomí veřejnosti se zapsal jako autor či spoluorganizátor několika protestních akcí např. proti školské reformě ministra Dobeše nebo privatizaci nemocnic ministra Julínka. V roce 2016 oznámil záměr kandidovat na prezidenta ČR. Poté, co se mu nepodařilo získat potřebných 50 tisíc podpisů občanů podal kandidaturu na základě jedenácti podpisů senátorů a stal se oficiálním kandidátem pro volbu v roce 2018. Marek Hilšer je ženatý.

1989 - 1991 Další činnost:
Jeho rodina se rozhodla emigrovat v červnu 1989 do Španělska, o rok a půl později se vrátili zpět do Československa.
? - ? Gymnázium - student
1995 - ? Univerzita Karlova v Praze > Fakulta sociálních věd - absolvent, titul Bc.
obor: mezinárodní vztahy
1997 - ? Poslanecká sněmovna PČR (1996 - 1998) - asistent poslance
poslance Viléma Holáňě (KDU-ČSL), předsedy Zahraničního výboru PS PČR
1997 -> OSVČ - soukromý podnikatel
1997 -> Činnost organizačních poradců
1999 - ? Další činnost:
Odjel do USA a Austrálie, kde se živil manuální prací jako kopáč, stěhovák a instalatér.
? - ? Univerzita Karlova v Praze > 1. lékařská fakulta - absolvent, titul MUDr.
2007 - 2008 Univerzita Karlova v Praze > Akademický senát - člen předsednictva
2007 -> Univerzita Karlova v Praze > 1. lékařská fakulta > Ústav biochemie a experimentální onkologie - zaměstnanec
- pedagog, vědecký pracovník
? - 2016 - absolvent, titul Ph.D.
téma disertační práce: "Dipeptidylpeptidáza IV v ortotopických modelech gliomu"
2011 - 2012 Další činnost: - dobrovolník
Účastnil se lékařské mise humanitární organizace ADRA v lékařském zařízení v Keni.
2016 -> Marek Hilšer na Hrad, z. s. - předseda
Další činnost:
V roce 2008 organizoval protesty proti privatizaci fakultních nemocnic změnou na akciové společnosti s menšinovým podílem univerzit dle návrhu ministra zdravotnictví Tomáše Julínka.
V roce 2012 byl spolupořadatelem demonstrací "Týden neklidu" proti reformám ministra školství Josefa Dobeše.
V roce 2014 se společně s dalšími aktivisty svlékl do půl těla na tiskové konferenci Úřadu vlády a podpořil postoj premiéra Bohuslava Sobotky k dění na Ukrajině.

Zpracováno ke dni 08.12.2017 (yy)
Aktualizováno ke dni 08.12.2017

2018 Volba prezidenta ČR (2018) > Marek Hilšer - nezávislý kandidát

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).