Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. Ivo Toman

* 7.7.1966, Vysoké Mýto      
Ing. Ivo Toman

Bývalý zastupitel Pardubického kraje. Po dokončení studia pozemního stavitelství na Stavební fakultě ČVUT v Praze (1989) pracoval krátce jako projektant. Po absolvování základní vojenské služby vstoupil roku 1991 do ODS. V roce 1992 byl za tuto stranu zvolen poslancem Federálního shromáždění. V letech 1993 – 2001 byl zástupcem přednosty (vedoucím kanceláře) Okresního úřadu Ústí nad Orlicí. Mezi lety 2001 – 2004 pracoval jako zástupce ředitele Krajského úřadu Pardubického kraje. V roce 2004 byl zvolen členem zastupitelstva Pardubického kraje. V letech 2004 – 2008 byl zástupcem hejtmana a posléze hejtmanem Pardubického kraje. Je členem představenstva akciových společností Přístav a.s. a East Bohemian Airport a.s.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

2008 krajské volby - Pardubický kraj > Občanská demokratická strana - kandidát
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).