Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Mgr. et Mgr. Martin Maleček

* 29. 11. 1968      
Mgr. et Mgr. Martin Maleček

Náměstek hejtmana Jihomoravského kraje, starosta MČ Brno-sever, předseda hnutí (SOL). Absolvoval magisterské programy Masarykovy univerzity v oboru právo a v oboru filozofie a estetika. Mezi roky 1994 až 2014 byl jednatelem a spoluvlastníkem firmy AMOR TOURS s.r.o. Od roku 2002 je veden jako OSVČ. Dlouhodobě se věnuje oblasti územního plánování v městské části Lesná. V roce 2013 se stal předsedou Rady občanských iniciativ k.ú. Lesná, o rok později spoluzakládal hnutí Sdružení občanů Lesné, jehož je rovněž předsedou. Za SOL byl zvolen zastupitelem MČ Brno-sever, o rok později se pak stal také starostou MČ, když nahradil odvolanou Barboru Maťákovou. V roce 2016 vedl hnutí Starostové a nezávislí a osobnosti pro Moravu do krajských voleb v Jihomoravském kraji, byl zvolen a stal se náměstkem hejtmana pro obalst územního plánování. Martin Maleček má dvě děti.

? - 1992 Masarykova univerzita > Právnická fakulta - absolvent, titul Mgr.
obor: právo
1993 - 2014 AMOR TOURS s.r.o. - jednatel a společník
(majetková účast: 20 %)
2002 -> OSVČ - soukromý podnikatel
2002 -> Maloobchod provozovaný mimo řádné provozovny
2006 -> OS Ježkova Lesná, z.s. - předseda
(dříve: Občanské sdružení pro životní prostředí na Ježkové)
? -> Obzor Lesná, o.s. - člen
? - 2000 Masarykova univerzita > Filozofická fakulta - absolvent, titul Mgr.
obor: filozofie a estetika
2011 -> Společenství vlastníků garáží na ul.Brechtova, ev.č.1513 -1522 - pověřený vlastník
2013 -> Rada občanských iniciativ k. ú. Lesná, z. s. - předseda výboru
2014 -> Sdružení občanů Lesné - člen
2014 -> - předseda
2014 -> Předsednictvo - předseda
2014 -> Zastupitelstvo MČ Brno-sever - zastupitel
2015 -> Rada MČ Brno-sever - radní
2015 -> - starosta
(Od 18. června 2015.)
2016 -> Zastupitelstvo Jihomoravského kraje - zastupitel
2016 -> Výbor sociálně-zdravotní - člen
2016 -> Výbor pro národnostní menšiny - člen
2016 -> Rada Jihomoravského kraje - radní
2016 -> - náměstek hejtmana
pro oblasti: zabezpečování samosprávných úkolů v oblasti územního plánování

Zpracováno ke dni 10.03.2016 (yy)
Aktualizováno ke dni 27.01.2017 (yy)

2014 komunální volby MČ Brno-sever > Sdružení občanů Lesné - kandidát

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

2016 krajské volby - Jihomoravský kraj > Starostové pro Jižní Moravu - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).