Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. Jitka Volfová

* 24. 10. 1968      
Ing. Jitka Volfová

Zastupitelka města Česká Lípa (ANO 2011). Absolventka Provozně-ekonomické fakulty ČZU v Praze s titulem inženýrka. Pracuje jako vedoucí odboru Hospodaření s majetkem Úřadu pro zastupování státu ve věcích majetkových v České Lípě. V roce 2014 byla jako nezávislá za hnutí ANO 2011 zvolena zastupitelkou města Česká Lípa, kde vede Výbor pro pronájem a prodej nemovitostí. O rok později do hnutí vstoupila. V roce 2016 vede kandidátku hnutí do krajských voleb v Libereckém kraji.

? - ? Česká zemědělská univerzita v Praze > Provozně-ekonomická fakulta - absolventka, titul Ing.
? -> Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových > Odloučené pracoviště Česká Lípa > Hospodaření s majetkem - vedoucí
2014 -> Zastupitelstvo města České Lípy - zastupitelka
2014 -> Výbor pro pronájem a prodej nemovitostí - předsedkyně
2014 -> Finanční výbor - členka
2015 -> Městské lesy a zeleň, s. r. o. - členka dozorčí rady
2015 -> ANO 2011, o.s. - členka

Zpracováno ke dni 22.02.2016 (yy)
Aktualizováno ke dni 22.02.2016

2014 komunální volby Česká Lípa > ANO 2011 - nezávislá kandidátka

Pořadí na kandidátce: 6
Zvolen/a v 1. kole

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).