Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Mgr. Luboš Zálom, DiS.

* 25. 1. 1981, Beroun      
Mgr. Luboš Zálom, DiS.

Kandidát pro volby (Svobodní), web developer, bloger. Po obchodní akademii v Berouně absolvoval Vyšší odbornou školu informačních služeb v Praze. Následovalo bakalářské studium na partnerské irské škole a magisterský program na Ústavu informačních studií a knihovnictví FF UK. V roce 2009 si založil živnostenské oprávnění a započal podnikat v oblasti informatiky aj. Tři roky působil jako webmaster a IT pracovník organizační složky CERMAT, v letech 2007–2011 pak pracoval v reklamní agentuře Symblaze. Od roku 2011 registrovaný příznivec Svobodných vstoupil do strany v roce 2014 a stal se místopředsedou krajského sdružení. Téhož roku za ně kandidoval jako lídr do Zastupitelstva města Berouna a v roce 2016 vede kandidátku Svobodných do krajských voleb ve Středočeském kraji.

? - ? Obchodní akademie - student
2000 - 2003 Vyšší odborná škola informačních služeb, Praha 4, Pacovská 350 - absolvent, titul DiS.
? - ? VŠ vzdělání - absolvent, titul Bc.
(Z osobního webu: "irská škola, s níž měla VOŠIS partnerství".)
2005 - 2007 Univerzita Karlova v Praze > Filozofická fakulta > Ústav informačních studií a knihovnictví - absolvent, titul Mgr.
2004 - 2011 Pracovní praxe: - zaměstnanec
(2004–2007) CERMAT - webmaster, grafik/DTP operátor a IT pracovník,
(2007–2011) Reklamní agentura Symblaze
2009 -> OSVČ - soukromý podnikatel
2009 -> Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
2009 -> Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
2009 -> Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
2013 - 2015 Next Kickoff s.r.o. - společník
(majetková účast: 16 %)
2014 -> Strana svobodných občanů - člen
(Od roku 2011 registrovaný příznivec strany.)
2014 -> Krajské sdružení Strany svobodných občanů Středočeský kraj - místopředseda

Zpracováno ke dni 15.02.2016 (yy)
Aktualizováno ke dni 15.02.2016

2012 krajské volby - Středočeský kraj > Strana svobodných občanů - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 49

2014 komunální volby Beroun > Strana svobodných občanů - kandidát

Pořadí na kandidátce: 1

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).