Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. Mgr. Irena Steinhauserová

* 1961, Plzeň      
Ing. Mgr. Irena Steinhauserová

Kandidátka pro volby (Svobodní), konzultantka domácího vzdělávání, stavební inženýrka, psycholožka. Absolvovala stavební fakultu ČVUT v Praze. Pracovala jako vedoucí referent péče o základní fondy. Po absolvování postgraduálního studia vyučovala na učilišti v Telči. Aktuálně se zabývá pronájmem vlastních nemovitostí pro relaxační pobyty. Nedávno získala magisterský titul z psychologie a dlouhodobě se věnuje domácímu vzdělávání, které od konce 90. let sama provozovala. Je členkou Strany svobodných občanů, za něž kandidovala do Poslanecké sněmovny, Evropského parlamentu a v roce 2016 je vede v Jihočeském kraji do krajských voleb.

? - ? ČVUT v Praze > Fakulta stavební - absolventka, titul Ing.
obor: pozemní stavby
? - ? Pracovní praxe: - zaměstnankyně
(?–?) - vedoucí referent péče o základní fondy (údržba, opravy a rekonstrukce budov),
(?–?) učiliště v Telči - pedagožka,
? -> Strana svobodných občanů - členka
? -> Republikový výbor - členka
? -> Pracovní praxe:
Chaty u Komorníky - pronájem nemovitostí pro relaxace, ubytování aj.
? - ? Univerzita Palackého v Olomouci > Filozofická fakulta - absolventka, titul Mgr.
obor: psychologie

Zpracováno ke dni 15.02.2016 (yy)
Aktualizováno ke dni 15.02.2016

2010 Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Jihočeský kraj > Strana svobodných občanů - kandidátka

Pořadí na kandidátce: 5

2012 krajské volby - Jihočeský kraj > Strana svobodných občanů - kandidátka

Pořadí na kandidátce: 11

2013 2013 - Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Jihočeský kraj > Strana svobodných občanů (Svobodní) - kandidátka

Pořadí na kandidátce: 9

2014 volby do Evropského parlamentu > Strana svobodných občanů - kandidátka

Pořadí na kandidátce: 12

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).