Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Dominik Feri

* 11. 7. 1996, Kadaň      
 Dominik Feri

Poslanec PČR, radní města Teplice (TOP 09), student. V letech 2007–2015 studoval na Gymnáziu Teplice, od roku 2015 je studentem Právnické fakulty Univerzity Karlovy. V roce 2014 kandidoval jako nestraník z třetího místa kandidátky MOJE TEPLICE - TOP 09, nebyl zvolen, nahradil však odstupivšího Petra Měsíce a následně byl zvolen také členem městské Rady. V 18 letech se tak stal nejmladším radním v České republice. V květnu 2015 vstoupil do TOP 09. Ve Sněmovních volbách v roce 2017 kandidoval z posledního místa pražské kandidátky a byl zvolen jako nejmladší poslanec v historii ČR díky preferenčním hlasům.

2007 - 2015 Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace - student
2014 -> Zastupitelstvo města Teplice - zastupitel
2014 -> Rada města Teplice - radní
2015 -> TOP 09 - člen
2015 -> Univerzita Karlova v Praze > Právnická fakulta - student
2016 -> Studentský spolek Kappa Omega, z.s. - člen představenstva
2017 -> amazing places & kouzelná místa v ČR s.r.o. - společník
(majetková účast: 5 %)
2017 -> Poslanecká sněmovna PČR (2017 - 2021) - poslanec

Zpracováno ke dni 27.01.2016 (yy)
Aktualizováno ke dni 02.11.2017 (yy)

2014 komunální volby Teplice > MOJE TEPLICE - TOP 09 - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 3

2016 krajské volby - Ústecký kraj > TOP 09 - kandidát

Pořadí na kandidátce: 55

2017 2017 - Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Praha > TOP 09 - kandidát

Pořadí na kandidátce: 36
Zvolen/a v 1. kole

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).