Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

brig. gen. Mgr. Martin Červíček

* 3. 4. 1972      
brig. gen. Mgr. Martin Červíček

Bývalý prezident Policie ČR. Po bezpečnostně-právních studiích na Policejní akademii v Praze absolvoval magisterský program sociální pedagogiky na Univerzitě Hradec Králové. Od roku 1990 působí u Policie ČR. V letech 2007–2008 řídil služby Dopravní policie. Následně byl po tři roky ředitelem Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy. Do roku 2012 byl náměstkem policejního prezidenta. V roce 2012 byl jmenován policejním prezidentem, jímž byl dva roky do odvolání ministrem vnitra Pecinou. Jeho působení provázely spory ohledně odvolání předchůzce Petra Lessyho, s nímž nakonec Policii ČR více než měsíc spoluřídil. Od března 2014 vede krajskou policii v Královéhradeckém kraji. V lednu 2016 jej krajská organizace ODS nominovala na lídra do krajských voleb téhož roku.

? - ? Policejní akademie České republiky v Praze - absolvent, titul Bc.
program: Bezpečnostně právní studia
? - ? Univerzita Hradec Králové - absolvent, titul Mgr.
program: Sociální pedagogika
1990 -> Policie ČR - zaměstnanec
2007 - 2008 Dopravní policie - ředitel
2008 - 2011 Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy - ředitel
2011 - 2012 - náměstek prezidenta
pro oblast: Služba kriminální policie a vyšetřování
2012 - 2014 - prezident
(od 3. prosince 2013 do 7. ledna 2014 společně s Petrem Lessym)
2014 -> Krajské ředitelství policie Královéhradeckého kraje - ředitel
2013 Další činnost:
Dne 28. října 2013 byl prezidentem Milošem Zemanem jmenován brigádním generálem.

Zpracováno ke dni 15.01.2016 (yy)
Aktualizováno ke dni 15.01.2016

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).