Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Mgr. Michal Mariánek

* 1975      
Mgr. Michal Mariánek

Náměstek primátora města Ostravy (Ostravak). Absolvoval Pedagogickou fakultu Ostravské univerzity v Ostravě. Pracuje v oblasti sociálních služeb. V roce 2010 vstoupil do nového hnutí Ostravak a následně byl na jeho kandiátce zvolen zastupitelem města Ostravy. V roce 2014 mandát obhájil a od roku 2015 je po ustanovení nové magistrátní koalice náměstkem primátora pro oblasti sociálních věcí, zdravotnictví a prevence kriminality. Michal Mariánek má dvě děti.

? - ? Ostravská univerzita v Ostravě > Pedagogická fakulta - absolvent, titul Mgr.
? -> Pracovní praxe: - zaměstnanec
Pracuje v oblasti sociálních služeb v Ostravě.
2010 -> Ostravak - člen
2010 -> Rozhodčí výbor - člen
2010 -> Zastupitelstvo města Ostravy - zastupitel
2015 -> Rada města Ostravy - radní
pro oblasti: sociální věci, zdravotnictví, prevence kriminality
? -> Komise sociální, zdravotní a pro rovné příležitosti - předseda
? -> Komise pro sport a volný čas - člen
2015 -> - náměstek primátora

Zpracováno ke dni 08.12.2015 (yy)
Aktualizováno ke dni 08.12.2015

2010 komunální volby MO Moravská Ostrava a Přívoz > Ostravak - kandidát

Pořadí na kandidátce: 22

2010 komunální volby Ostrava > Ostravak - kandidát

Pořadí na kandidátce: 4
Zvolen/a v 1. kole

2014 komunální volby Ostrava > Ostravak - kandidát

Pořadí na kandidátce: 4
Zvolen/a v 1. kole

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).