Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

MUDr. Džamila Stehlíková

* 6. 2. 1962, Alma-Ata      
MUDr. Džamila Stehlíková

Bývalá ministryně vlády České republiky, členka Strany zelených. Narozena v Kazachstánu. Vystudovala lékařství na Vysoké škole lékařské v Moskvě, v rámci postgraduálního studia specializovala na psychiatrii. V letech 1985 – 1988 se zabývala odbornou a pedagogickou činností v Moskvě a posléze i v Praze. Po sňatku se v roce 1988 natrvalo přestěhovala do Československa. Zde působila jako vědecká pracovnice ve státních zdravotních institucích a na univerzitě v Ústí nad Labem. Rovněž působila jako lékařka NsP Chomutov a provozovala soukromou lékařskou praxi. Od roku 1998 členka Zastupitelstva města Chomutov  (2003 - 2006 člen Rady města). V roce 2002 vstoupila do Strany zelených, byla členkou Republikové rady SZ (2003 - 2005) a místopředsedkyní strany (2005 - 2007). V období let 2007 - 2009 zastávala post ministryně vlády ČR pro lidská práva a národnostní menšiny.

Profil politika naleznete na staré verzi webu.

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).