Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Mgr. Ondřej Kolář

* 1984      
Mgr. Ondřej Kolář

Starosta MČ Praha 6 (TOP 09), právník. Několik let pobýval s rodiči v Norsku, Švédsku a Irsku. Absolvoval mediální studia FSV Univerzity Karlovy a práva na Západočeské univerzitě v Plzni. Studoval rovněž v zahraničí, International Legal Studies Program ve Washingtonu. Pracoval na New York University in Prague, poté krátce v ČEZ, a. s. Od roku 2007 působil v advokátní kanceláři DLA Piper Prague, LPP. V roce 2011 se stal tajemníkem předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga, aktuálně je jeho poradcem. Ve straně předsedá regionální organizaci na Praze 6 a od roku 2012 byl výkoným ředitelem stranického think-tanku TOPAZ. V roce 2014 byl zvolen do Zastupitelstva MČ Praha 6 a posléze se stal starostou. Ondřej Kolář je svobodný a má jedno dítě.

2002 - 2005 New York University v Praze - zaměstnanec
2004 - 2007 Univerzita Karlova v Praze > Fakulta sociálních věd - absolvent, titul Bc.
obor: mediální studia
2005 - 2012 Západočeská univerzita v Plzni > Právnická fakulta - absolvent, titul Mgr.
? - ? ČEZ, a. s. - zaměstnanec
2007 - ? DLA Piper Prague LLP - zaměstnanec
(Na serveru LinkedIn uvádí počátek od ledna 2005.)
2008 Washington College of Law, American University, USA - absolvent
International Legal Studies Program
? -> TOP 09 - člen
2011 - ? - tajemník
předsedy strany Karla Schwarzenberga
? -> - poradce
předsedy strany Karla Schwarzenberga
2012 - ? "TOPAZ" - ředitel
(Think-tank politické strany TOP 09)
2013 -> Regionální výbor TOP 09 Praha 6 - předseda
2014 -> Zastupitelstvo MČ Praha 6 - zastupitel
2014 -> Rada MČ Praha 6 - radní
2014 -> - starosta
pro oblasti: právní a zahraniční vztahy, čerpání prostředků z fondů EU, grantová politika a informační technologie
2014 -> Povodňová komise MČ Praha 6 - předseda
2014 -> Bezpečnostní rada ÚMČ - předseda
2014 -> Krizový štáb MČ Praha 6 - I. - předseda

Zpracováno ke dni 02.04.2015 (yy/yy)
Aktualizováno ke dni 02.04.2015

2010 Volby do Poslanecké sněmovny PČR > hl. m. Praha > TOP 09 (ve spolupráci se Starosty a nezávislými) - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 35

2014 komunální volby MČ Praha 6 > TOP 09 - kandidát

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).