Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. Jaromír Kalina

* 13. 12. 1965      
Ing. Jaromír Kalina

Náměstek primátora města Jihlavy (KDU-ČSL), bývalý ředitel pivovaru a sládek. Absolvent Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. Osmnáct let pracoval na manažerských postech ve sklářství. Přibližně od roku 2006 působil v Pivovaru Jihlava, v němž byl výrobním ředitelem a sládkem. Je členem KDU-ČSL, předsedá krajské organizaci Vysočina. V roce 2014 byl zvolen zastupitelem a stal se náměstkem primátora města Jihlavy pro oblasti správy majetku města a informatiky. Jaromír Kalina je ženatý a má čtyři děti.

? - ? Vysoká škola chemicko-technologická v Praze - absolvent, titul Ing.
? - ? Pracovní praxe: - manažer
- manažerské posty ve sklářství (18 let)
1995 -> OSVČ - soukromý podnikatel
(2016–2026 přerušeno)
1995 - 2016 Obchodní činnost koupě zboží za účelem dalšího prodeje a prodej - - vyjma činností uvedených v příloze 1,2 a 3 zák.č.455/91 Sb., o živnostenském podnikání
2016 -> Zprostředkování obchodu a služeb
2016 -> Velkoobchod a maloobchod
2006 - 2014 Pivovar Jihlava, a.s. - zaměstnanec
- ředitel výroby,
- sládek
2011 -> HC Dukla Jihlava, s.r.o. - člen dozorčí rady
2011 -> KDU-ČSL - člen
? -> Okresní výbor KDU-ČSL Jihlava - člen
2013 -> Krajský výbor KDU-ČSL Vysočina - předseda
2014 -> Zastupitelstvo města Jihlavy - zastupitel
2014 -> Rada města Jihlava - radní
2014 -> - náměstek primátora
pro oblasti: správa majetku města a informatika
2015 -> Jihlavské vodovody a kanalizace a.s. - místopředseda představenstva
? -> Hospodářská komora České republiky > Okresní hospodářská komora Jihlava - člen představenstva

Zpracováno ke dni 13.01.2015 (yy)
Aktualizováno ke dni 28.01.2016 (yy)

2010 komunální volby Jihlava > Křesťanská a demokratická unie - Čs.strana lidová - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 12

2013 2013 - Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Kraj Vysočina > Křesťanská a demokratická unie-Československá strana lidová (KDU-ČSL) - kandidát

Pořadí na kandidátce: 8

2014 komunální volby Jihlava > Křesťanská demokratická unie - Čs. strana lidová - kandidát

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).