Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Tomáš Kysela

* 11. 1. 1956, Liberec      
 Tomáš Kysela

Náměstek primátora města Liberce (ANO 2011). Po Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnické studoval pedagogickou fakultu. Následně působil dva roky ve školství. Do roku 1990 pracoval jako dělník AZNP Liberec, od té doby působil v obchodní sféře jako např. obchodní ředitel, specializoval se v oblasti energetických projektů. Je členem hnutí ANO 2011, konkrétně místopředsedou oblastního sdružení. V roce 2014 byl zvolen do Zastupitelstva města Liberce a následně náměstkem primátora pro oblast technické správy majetku města. Tomáš Kysela je ženatý a má dvě děti.

? - ? Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická Liberec - student
? - ? VŠ vzdělání - student
- pedagogická fakulta
? - ? Pracovní praxe: - zaměstnanec
- působil ve školství (2 roky),
(?–1990) AZNP Liberec - dělník,
(1990–?) obchodní sféra - manažer obchodní skupiny, obchodní ředitel
1992 -> OSVČ - soukromý podnikatel
(2009–2012 přerušeno)
1992 - 2008 KOUPĚ ZBOŽÍ ZA ÚČELEM JEHO DALŠÍHO PRODEJE A PRODEJ (kromě zboží vyhr. v příl. 2 a 3 zák.č. 455/91 Sb.o živn.podnikání)
2008 -> Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby)
2008 -> Zprostředkování obchodu a služeb
2008 -> Velkoobchod a maloobchod
2008 -> Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí
2008 -> Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
2001 - 2003 "Bytové družstvo Vackův výhled" - člen představenstva
? -> ANO 2011, o.s. - člen
? -> Oblastní sdružení Liberec - místopředseda
2014 -> Zastupitelstvo města Liberce - zastupitel
2014 -> Rada města Liberce - radní
2014 -> - náměstek primátora
pro oblast: technická správa majetku města

Zpracováno ke dni 06.01.2015 (yy)
Aktualizováno ke dni 06.01.2015

2014 komunální volby Liberec > ANO 2011 - kandidát

Pořadí na kandidátce: 4
Zvolen/a v 1. kole

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).