Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

JUDr. Hana Zemanová (roz. Kuchařová)

JUDr. Hana Zemanová (roz. Kuchařová)

Zastupitelka města Karlovy Vary, bývalá náměstkyně primátora (Karlovaráci), advokátka. Absolventka Právnické fakulty UK v Praze. Dle obchodního rejstříku vykonává od roku 2012 advokátní praxi. V roce 2014 se stala místopředsedkyní hnutí Karlovaráci, za nějž byla zvolena zastupitelkou města Karlovy Vary a následně náměstkyní primátora. V květnu 2015 byla ve Varech ustanovena nová koalice bez účasti Karlovaráků a od té doby je pouze zastupitelkou a předsedá Kontrolnímu výboru města. V době zvolení měla Hana zemanová 34 let.

2002 - 2007 Univerzita Karlova v Praze > Právnická fakulta - absolventka, titul Mgr.
2007 Univerzita Karlova v Praze > Právnická fakulta - absolventka, titul JUDr.
2012 -> JUDr. Hana Zemanová, advokátní kancelář - advokátka
2014 -> Karlovaráci - členka
2014 -> - místopředsedkyně
2014 -> Zastupitelstvo města Karlových Varů - zastupitelka
2015 -> Kontrolní výbor - předsedkyně
2014 - 2015 Rada města Karlových Varů - radní
2014 - 2015 - náměstkyně primátora

Zpracováno ke dni 16.07.2014 (yy)
Aktualizováno ke dni 22.02.2016 (yy)

2014 komunální volby Karlovy Vary > Karlovaráci - kandidátka

Pořadí na kandidátce: 2

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).