Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Mgr. Miloslava Bačová

* 1. 7. 1954      
Mgr. Miloslava Bačová

Zastupitelka města Krupka (nestr. za Zdravá Krupka), středoškolská učitelka. Od roku 1992 je vedena jako OSVČ v oboru vyučování cizích jazyků. Pracuje jako učitelka na Gymnáziu v Teplicích. V roce 2010 byla poprvé zvolena do Zastupitelstva města Krupka, volby se však musely dvakrát opakovat kvůli kupčení s hlasy. Od roku 2011 je městskou zastupitelkou a mandát obhájila také v roce 2014.

? - ? VŠ vzdělání - absolventka, titul Mgr.
1992 -> OSVČ - soukromá podnikatelka
1992 -> Vyučování v oboru cizích jazyků
? -> Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace - pedagožka
2011 -> Zastupitelstvo města Krupka - zastupitelka

Zpracováno ke dni 28.10.2014 (yy)
Aktualizováno ke dni 28.10.2014

2010 komunální volby Krupka > Z d r a v á K r u p k a - nezávislá kandidátka

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

2011 komunální volby Krupka 7. 5. 2011 > Z d r a v á K r u p k a - nezávislá kandidátka

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

2011 komunální volby Krupka 10. 9. 2011 > Z d r a v á K r u p k a - nezávislá kandidátka

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

2012 krajské volby - Ústecký kraj > PRO!Kraj - nezávislá kandidátka

Pořadí na kandidátce: 21

2013 2013 - Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Ústecký kraj > Změna - nezávislá kandidátka

Pořadí na kandidátce: 3

2014 komunální volby Krupka > Z D R A V Á K R U P K A - nezávislá kandidátka

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).