Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Tomáš Nepomucký

* 28. 3. 1973, Bílina      
 Tomáš Nepomucký

Zastupitel města Bílina (ANO 2011), podnikatel. Předsedá místnímu sdružení ANO 2011 v Bílině. V roce 2014 byl zvolen jako lídr kandidátky ANO do Zastupitelstva města Bílina. Tomáš Nepomucký je ženatý a má tři děti.

2007 -> OSVČ - soukromý podnikatel
2007 -> Zprostředkování obchodu a služeb
2010 -> Výroba strojů a zařízení
2010 -> Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie atd.
2010 -> Velkoobchod a maloobchod
2010 -> Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
2010 -> Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
? -> ANO 2011, o.s. - člen
? -> Místní sdružení ANO v Bílině - předseda
2014 -> Zastupitelstvo města Bíliny - zastupitel

Zpracováno ke dni 27.10.2014 (yy)
Aktualizováno ke dni 27.10.2014

2014 komunální volby Bílina > ANO 2011 - kandidát

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).