Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Martin Berger

* 21. 3. 1984      
 Martin Berger

Bývalý zastupitel Ústí nad Labem (nestr.) bývalý ředitel KC Kaskáda. V médiích byl uváděn jako student politologie. Působil v Mladých sociálních demokratech i v ČSSD. V roce 2006 byl jako dvaadvacetiletý zvolen zastupitelem Ústí nad Labem. Jeho kandidaturu však provázelo mnoho kontroverzí, např. zaškrtl v domově důchodců své jméno na kandidátce u jedné ze seniorek. V únoru 2007 na sebe upozornil jízdou načerno v MHD, načež vyhrožoval revizorům. Po kauze padělání parkovací karty mu bylo v listopadu 2007 zrušeno členství v ČSSD a byl donucen rezignovat na zastupitelstký mandát. V roce 2013 byl radnicí vybrán jako šéf kulturního domu Kaskáda, o rok později byl však kvůli problémům s financemi po auditu v KC vyměněn. Více informací v rubrice Napsali o....

? - ? VŠ vzdělání - student
obor: politologie
2003 -> OSVČ - soukromý podnikatel
2003 - 2008 Maloobchod motorovými vozidly a jejich příslušenstvím
2008 -> Zprostředkování obchodu a služeb
2008 -> Velkoobchod a maloobchod
? - ? Mladí sociální demokraté - člen
? - ? Mladí sociální demokraté – Severní Terasa - člen
? - ? Krajská rada MSD Ústí nad Labem - předseda
? - 2007 ČSSD - člen
(V listopadu 2007 byl ze strany vyloučen.)
2006 - 2007 Zastupitelstvo města Ústí nad Labem - zastupitel
(V reakci na výzvu primátora na mandát rezignoval.)
2013 - 2014 Kulturní centrum Kaskáda v Bílině, příspěvková organizace - ředitel
(K 30. červnu 2014 byl kvůli chybám v hospodařaní odvolán.)

Zpracováno ke dni 17.09.2014 (yy)
Aktualizováno ke dni 17.09.2014

2006 komunální volby Ústí nad Labem > Česká strana sociálně demokratická - kandidát

Pořadí na kandidátce: 7
Zvolen/a v 1. kole

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).