Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Mgr. Aleš Musil, M.A.

* 22. 2. 1966, Brno      
Mgr. Aleš Musil, M.A.

Vysoký úředník Generálního ředitelství pro hospodářskou soutěž (Brusel), manažer, kandidát do EP (ODS). Vystudoval právo na PF UK v Praze a postgraduální studium College of Europe (Belgie) zaměřené na právo EU. Od roku 1994 se věnuje právu hospodářské soutěže. Kariéru začínal jako advokátní koncipient v AK Linklaters v Praze a v Londýně. Poté působil jako ředitel odboru ÚOHS v Brně, vedl české zastoupení BNP Paribas a právní oddělení Microsoft pro ČR a SR. Působil ve statutárních orgánech několika společností, mimo jiné jako předseda předtavenstva společnosti Mladá fronta a.s. (1999–2000), člen představenstva a dozorčí rady Union Banky, a.s. (2001), člen dozorčích rad Jihomoravská plynárenská, a.s., Jihomoravská energetická a.s. (2001–2002), či Povodí Moravy s.p. (od 2013). Je členem ODS, je členem Okresní rady ODS Brno - město. V roce 2014 kandiduje do EP. 

1980 - ? Gymnázium tř. kpt. Jaroše v Brně - student
1992 Univerzita Karlova v Praze > Právnická fakulta - absolvent, titul Mgr.
1994 College of Europe, Belgie - absolvent, titul MA
oblast práva Evropské unie
? -> ODS - člen
? -> Oblastní sdružení ODS Brno-město > Oblastní rada ODS Brno-město - člen
? -> Místní sdružení ODS Brno - jih - předseda
? -> Úřad pro ochranu hospodářské soutěže - spolupracovník
Rozkladová komise předsedy ÚOHS
1994 - 1999 AGRAND s.r.o. - jednatel
1996 - 2001 The Prague Concert Co., s.r.o. - odpovědný zástupce
1996 - 2006 Romulus s.r.o. - odpovědný zástupce
1999 -> OSVČ - soukromý podnikatel
1999 -> Činnost organizačních a ekonomických poradců
1999 - 2000 Mladá fronta a.s. - předseda představenstva
2001 Union banka, a.s. "v likvidaci" - člen představenstva
2001 Union banka, a.s. "v likvidaci" - člen dozorčí rady
2001 - 2002 Jihomoravská plynárenská, a.s. - člen dozorčí rady
2001 - 2002 Jihomoravská energetika, a.s. - člen dozorčí rady
? - ? Linklaters - koncipient
(v Praze, v pobočce v Londýně)
? - ? Úřad pro ochranu hospodářské soutěže - ředitel
legislativně-právní odbor ÚOHS v Brně
? - ? BNP Paribas - ředitel
- ředitel zastoupení pro Českou republiku
? - ? MICROSOFT s.r.o. - ředitel
- právní oddělení pro Česko a Slovensko
2008 -> Evropská komise > Generální ředitelství pro hospodářskou soutěž - úředník
2013 Povodí Moravy, s.p. - člen dozorčí rady

Zpracováno ke dni 22.04.2014 (nb/nap)
Aktualizováno ke dni 22.04.2014

2014 volby do Evropského parlamentu > Občanská demokratická strana - kandidát

Pořadí na kandidátce: 5

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).