MENU

Martin Lank

* 10. 8. 1976      
 Martin Lank

Poslanec PČR (Úsvit), šéfredaktor rádia. Pracoval jako učitel fyziky, výpočetní techniky a anglického jazyka. Následně podnika. V současné době je šéfredaktorem Hitrádia Vysočina, kde působí již třináct let také jako reportér či zprávař. V roce 2013 byl zvolen jako lídr kandidátky hnutí Úsvit do Poslanecké sněmovny na Vysočině. Po vnitřní krizi v hnutí v roce 2015 vstoupil do nového subjektu Úsvit - Národní Koalice, kde byl zvolen místopředsedou. Martin Lank je ženatý a má dvě děti.

? - ? Pracovní praxe: - učitel
předměty: fyzika, výpočetní technika a anglický jazyk
? - ? Pracovní praxe: - podnikatel
? -> Hitrádio Vysočina - šéfredaktor
- reportér, zprávař (13 let)
2013 -> Poslanecká sněmovna PČR (2013 - 2017) - poslanec
2013 Ústavně právní výbor - člen
2013 -> Mandátový a imunitní výbor - člen
2013 -> Výbor pro bezpečnost - člen
2014 -> Podvýbor pro integrovaný záchranný systém - člen
2015 Podvýbor pro migraci a azylovou politiku - člen
2013 -> Stálá komise pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů - člen
2013 -> Poslanecký klub Úsvitu přímé demokracie - člen
2015 -> Úsvit - Národní Koalice - člen
(dříve: Úsvit přímé demokracie)
2015 -> - místopředseda

Zpracováno ke dni 18.10.2013 (yy)
Aktualizováno ke dni 28.08.2015 (yy)

2013 2013 - Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Kraj Vysočina > Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

2014 komunální volby Jihlava > Úsvit přímé demokracie - kandidát

Pořadí na kandidátce: 20

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).