Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Mgr. Svatava Štěrbová

* 19. 1. 1971, Stod      
Mgr. Svatava Štěrbová

Starostka města Kladruby (SZ). Absolvovala Právnickou fakultu v Plzni a následně pracovala jako advokátní koncipientka a podniková právnička v bytovém družstvu Škodovák. Působila rovněž jako lektorka či překladatelka. V roce 2006 byla za Stranu zelených zvolena zastupitelkou města Kladruby a stala se rovněž radní a starostkou města, jíž je dodnes. V roce 2013 je lídryní kandidátky zelených pro sněmovní volby v Plzeňském kraji. Svatava Štěrbová je vdaná a má dvě děti.

? - ? Západočeská univerzita v Plzni > Právnická fakulta - absolventka, titul Mgr.
? - ? Pracovní praxe: - advokátní koncipientka
? - ? Stavební bytové družstvo ŠKODOVÁK - advokátka
- podniková právnička
? - ? Pracovní praxe: - lektorka
anglický jazyk
? - ? Pracovní praxe: - překladatelka
1994 -> OSVČ - soukromá podnikatelka
(2008–2010 přerušeno)
1994 -> Úklidové práce
2006 -> Strana zelených - členka
2006 -> Zastupitelstvo města Kladruby - zastupitelka
2006 -> Rada města Kladruby - radní
2006 -> - starostka
2006 -> Kladrubské lesy, s.r.o. - jednatelka

Zpracováno ke dni 15.10.2013 (yy)
Aktualizováno ke dni 15.10.2013

2006 komunální volby Kladruby > Strana zelených - kandidátka

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

2008 krajské volby - Plzeňský kraj > Strana zelených - kandidátka

Pořadí na kandidátce: 1

2010 komunální volby Kladruby > Strana zelených - kandidátka

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

2012 krajské volby - Plzeňský kraj > Strana zelených - kandidátka

Pořadí na kandidátce: 2

2013 2013 - Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Plzeňský kraj > Strana zelených (SZ) - kandidátka

Pořadí na kandidátce: 1

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).