Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Jaroslav Novák Večerníček

* 21. 9. 1967, Svitavy      
 Jaroslav Novák Večerníček

Spisovatel, novinář, výtvarník. Před rokem 1990 pracoval jako pomocný dělník, byl členem protikomunistického Hnutí za občanskou svobodu a Moravské mládeže v Brně. Od roku 1993 soukromě podniká a působí či působil jako redaktor a šéfredaktor v několika denících a a časopisech. Založil sdružení Anti-defamation association – Asociace proti pomluvám, určené na podporu obětí mediálních kampaní. Je šéfredaktorem Pivního magazínu. Roku 2012 byl vedoucím volebního týmu Tomia Okamury pro prezidentské volby 2013.

? - 1990 Pracovní praxe: - dělník
- pomocný dělník
? - ? Hnutí za občanskou svobodu a Moravské mládeže v Brně - člen
(protikomunistické hnutí)
1993 -> OSVČ - soukromý podnikatel
1993 - 2010 Vydavatelská a nakladatelská činnost
1994 - 2010 Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
2010 -> Hostinská činnost
(2011) přerušeno
2010 -> Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
(2011) přerušeno
2010 -> Velkoobchod a maloobchod
(2011) přerušeno
2010 -> Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
(2011) přerušeno
2010 -> Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
(2011) přerušeno
2010 -> Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
(2011) přerušeno
2010 -> Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
(2011) přerušeno
1993 -> Pracovní praxe: - zaměstnanec
- redaktor, vedoucí ekonomiky a šéfredaktor v několika denících a časopisech (Lidové noviny, Práce, Super, Hospodářské noviny, Lobby), ilustrátor několika knih a časopisů, výtvarník, malíř - portrét císaře Františka Josefa se lvicí Elsou v Národním domě na Vinohradech, sběratel světových piv
1994 Anti-defamation association – Asociace proti pomluvám - zakladatel
- sdružení na podporu obětí mediálních kampaní
2007 -> (?) Pivní magazín - šéfredaktor
? - zakladatel

Zpracováno ke dni 27.12.2012 (fu/yy)
Aktualizováno ke dni 27.12.2012

2008 (?) krajské volby - Pardubický kraj > SZR - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 4

2013 Volba prezidenta ČR (2013) > Tomio Okamura

člen týmu, vedoucí volebního týmu
2013 2013 - Volby do Poslanecké sněmovny PČR > Jihomoravský kraj > Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury - kandidát

Pořadí na kandidátce: 2

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).