Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Martin Nejedlý

* 7. 7. 1966, Kunovice      
 Martin Nejedlý

Místopředseda Strany práv občanů Zemanovci, jednatel firmy LUKOIL Aviation Czech, s.r.o., podnikatel. Bývalý profesionální volejbalista. Od 90. let minulého století podniká po celé Evropě, dlouhodobě působil v Rusku. Je předsedou představenstva firmy ENE INVESTMENT a.s. a jednatelem společnosti LUKOIL Aviation Czech, s.r.o. Člen Strany práv občanů Zemanovci, roku 2010 byl zvolen jejím místopředsedou pro ekonomiku. Byl členem volebního výboru prezidentské kampaně Miloše Zemana pro volby v roce 2013. Na základě zjištění České pozice patří mezi poradce prezidenta Zemana.

? - 1990 Další činnost: - sportovec
- volejbalista
? - ? (?) VŠ vzdělání - student
? -> Pracovní praxe: - podnikatel
Podnikal v Německu, Rusku, České republice a dalších zemích. Po VŠ studiu působil jako sportovec v Německu, zároveň zde byl zaměstnán. Následně obchodoval s automobily mezi Německem a Ruskem. Později přesídlil do Ruska. Do České republiky se vrátil na přelomu roku 2000.
2002 -> ENE INVESTMENT a.s. - předseda představenstva
(s přestávkou mezi 11. 12. 2007 a 18. 7. 2008, firma vlastní čtyřicetiprocentní podíl LUKOIL Aviation Czech, s.r.o.)
2002 -> FAMOS Trading s.r.o. - statutární orgán
2002 -> - jednatel
(s přestávkou mezi 31. 10. 2002 a 13. 1. 2004)
2002 -> - společník
(s přestávkou mezi roky 2003 a 2004)
2007 -> LUKOIL Aviation Czech, s.r.o. - jednatel
? -> - spolumajitel
(společnost ENE INVESTMENT a.s. vlastní 40% majetkový podíl a LUKOIL Aviation B.V. 60% majetkový podíl)
2009 -> Strana Práv Občanů - člen
(do 10. dubna 2014: Strana Práv Občanů ZEMANOVCI)
2010 -> - místopředseda
- místopředseda pro ekonomiku
? -> Místní organizace SPOZ Staré Město - předseda
? -> (?) Místní organizace SPOZ v Kunovicích - člen
2013 -> Kancelář prezidenta republiky (Miloš Zeman) - poradce

Zpracováno ke dni 08.12.2012 (fu/yy)
Aktualizováno ke dni 08.12.2012

2010 komunální volby Kunovice > Strana práv občanů - Zemanovci - kandidát

Pořadí na kandidátce: 1

2013 Volba prezidenta ČR (2013) > Miloš Zeman

člen volebního výboru
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).