Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Jan Novák

* 29. 4. 1975, Ostrava-Vítkovice      
 Jan Novák

Bývalý vedoucí Úřadu vlády ČR, politolog, vedoucí kampaně Jana Fischera. Vystudoval Fakultu sociálních věd UK v Praze. Od poloviny 90. let minulého století působil na různých pozicích v Kanceláři prezidenta republiky Václava Havla a posléze i Václava Klause. Mezi lety 2006–2010 zastával post vedoucího Úřadu vlády ČR. Od roku 2010 do roku 2012 byl náměstkem ředitele Národního bezpečnostního úřadu. V roce 2012 z pozice odešel a začal pracovat pro Jana Fischera v kampani pro prezidentské volby v lednu 2013.

? - ? Gymnázium Ostrava-Hrabůvka - student
? - 1997 Univerzita Karlova v Praze > Fakulta sociálních věd - absolvent
obor: politologie
1995 - 1997 Kancelář prezidenta republiky (Václav Havel) > Odbor vnitřní politiky - stážista
1998 - ? Kancelář prezidenta republiky (Václav Havel) - analytik
1998 - 2003 (?) Kancelář prezidenta republiky (Václav Havel) - ředitel
- bezpečnostní ředitel
1999 - 2003 (?) Kancelář prezidenta republiky (Václav Havel) > Politický odbor - specialista
pro oblast: vnitřní bezpečnosti, státní vyznamenání
2003 - 2006 (?) Kancelář prezidenta republiky (Václav Klaus) > Bezpečnostní odbor - ředitel
2006 - 2010 Úřad vlády ČR - vedoucí
2010 - 2012 Národní bezpečnostní úřad - náměstek ředitele
2011 -> Dny české státnosti, o.p.s. - statutární orgán
2011 -> - předseda správní rady
2011 - zakladatel
? - ? Další činnost:
Osvědčení NBÚ pro styk s utajovanými informacemi stupně utajení přísně tajné s platností do 23. 6. 2014.

Certifikáty potvrzující vydání osvědčení pro styk s utajovanými informacemi NATO s platností do 23. 6. 2014, osvědčení pro styk s utajovanými informacemi EU s platností do 23. 6. 2014.
Jazykové kompetence > polština
Jazykové kompetence > ruština
Jazykové kompetence > angličtina

Zpracováno ke dni 08.12.2012 (fu/yy)
Aktualizováno ke dni 08.12.2012

2013 Volba prezidenta ČR (2013) > Jan Fischer

zaměstnanec Kanceláře Jana Fischera
mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).