Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Ing. Petr Kilevník

* 12. 5. 1962, Jaroměř      
Ing. Petr Kilevník

Zastupitel Královéhradeckého kraje a města Jaroměř (ODS), ekonom, manažer. Absolvent Strojní fakulty ČVUT v Praze. Od roku 1986 pracuje s čtyřletým přerušením ve firmě v Jaroměři, ve které prošel různými pozicemi od vedoucího plánování, přes finančního ředitele až po současnou funkci ekonoma. V roce 2006 byl zvolen na kandidátce Volba pro město zastupitelem Jaroměře, svůj mandát obhájil i v roce 2010 v barvách ODS. Od roku 2010 je jednatelem firmy Karsit - matador, s.r.o. V roce 2012 se stal zastupitelem Královéhradeckého kraje. Petr Kilevník je ženatý a má dvě děti.

? - ? ČVUT v Praze > Fakulta strojní - absolvent, titul Ing.
katedra ekonomiky a řízení strojírenské výroby
1986 -> Pracovní praxe: - zaměstnanec
(firma v Jaroměři - s čtyřletým přerušením od roku 1986)
- vedoucí plánování,
- vedoucí nákupu,
- vedoucí obchodu,
- vedoucí logistiky a skladů,
- finanční ředitel
- ekonom
2006 -> Zastupitelstvo města Jaroměř - zastupitel
2010 -> Kontrolní výbor - člen
2008 -> ODS - člen
? -> Místní sdružení ODS Jaroměř - předseda
2010 -> KARSIT - MATADOR s.r.o. - jednatel
2012 -> Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje - zastupitel
2012 -> Výbor kontrolní - člen

Zpracováno ke dni 20.09.2012 (yy)
Aktualizováno ke dni 16.01.2013 (yy)

2006 komunální volby Jaroměř > Volba pro město - nezávislý kandidát

Pořadí na kandidátce: 4
Zvolen/a v 1. kole

2010 komunální volby Jaroměř > Občanská demokratická strana - kandidát

Pořadí na kandidátce: 1
Zvolen/a v 1. kole

2012 krajské volby - Královéhradecký kraj > Občanská demokratická strana - kandidát

Pořadí na kandidátce: 5
Zvolen/a v 1. kole

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).