Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Mgr. Petr Kovač

* 11. 11. 1954, Kolín      
Mgr. Petr Kovač

Kandidát do Senátu PČR (nestr.), ředitel gymnázia. Absolvent Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. V osmdesátých letech působil jako pedagog Středního odborného učiliště ve Slavkově u Brna a následně na Gymnáziu Křenová. Od roku 1990 je ředitelem Gymnázia Matyáše Lercha. V roce 2012 je nezávislým kandidátem Sdružení nestraníků pro senátní volby v obvodě č. 59 - Brno-město. Nikdy nebyl členem žádného politického uskupení. Je členem výkonného výboru Českého svazu curlingu a závodní hráč tohoto sportu. Petr Kovač je ženatý a má dvě děti.

? - 1979 Univerzita Karlova v Praze > Přírodovědecká fakulta - absolvent, titul Mgr.
obor: biologie - chemie
1979 - 1980 Československá lidová armáda (1954–1990) - voják základní prezenční služby
- velitel tankové čety
1980 - 1987 Střední odborné učiliště ve Slavkově u Brna - pedagog
1987 - 1990 Gymnázium, Brno, Křenová 36 - pedagog
1990 -> Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55 - ředitel
2004 -> Nadační fond Gymnázia Matyáše Lercha - předseda správní rady
? -> Český svaz curlingu > Výkonný výbor - člen
- závodní hráč (předseda 1.CK Brno)
Další činnost:
- Rytíř Řádu Akademických Palem (2005)
- písničkář - vlastní tvorba i interpretace
- úřadující mistr republiky v kategorii hráčů nad 50 let a reprezentant ČR ve stejné kategorii

Zpracováno ke dni 14.09.2012 (yy)
Aktualizováno ke dni 14.09.2012

2012 volby do Senátu PČR - obvod č. 59 (Brno-město) > Sdružení nestraníků - nezávislý kandidát

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).