Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

Marie Hořčicová

* 13. 8. 1957      
 Marie Hořčicová

Kandidátka do Senátu PČR. Marie Hořčicová má ekonomické vzdělání. V roce 1972 začala svou praxi na Okresní prokuratuře ve Vsetíně, a poté postoupila na oddělení vyšetřování pro spádovou oblast Vsetín a Nový Jičín. Po návratu z mateřské dovolené v roce 1983 přijala místo v Uhelných skladech Valašské Meziříčí na pozici vedoucí skladu v Novém Hrozenkově. V roce 1991 založila rodinnou obchodní firmu v Novém Hrozenkově, kterou během let podnikání rozšířila o další aktivity a firma je úspěšná na trhu dosud. V roce 1996 Marie Hořčicová založila další obchodní firmu TEPAZ–HKM spol. s r.o., kde je ředitelkou. Velké úspěchy slavila dostihová stáj TEPAZ–HKM Nový Hrozenkov Marie Hořčicové  s koňmi Eklererem a Bargielem doma i v zahraničí.  Bargiel  běžel nejprestižnější dostih České republiky - Velkou Pardubickou,  a  mnohokrát zvítězil i v dalších významných dostizích.  Neméně úspěšným byl také kůň Eklerer, který se řadil mezi nejlepší stieplery ČR. Dostihové stáji Marie Hořčicové se dařilo i na dostizích v Baden-Badenu a v italském Meránu, kde kůň Bargiel vyhrál 3. místo. Marie Hořčicová je  členkou Místní akční skupiny Hovězí, Občanského sdružení pro Zvonici Soláň a aktivně vystupuje v řadě celostátních sdruženích v oblasti kultury a cestovního ruchu.

Profil je zpracován pouze v základní podobě bez strukturovaného životopisu (yy).

Další činnost:
Vzdělání:
- Střední ekonomická škola Vsetín

Pracovní zkušenosti:
(1974–1983) Okresní prokuratura Vsetín - na pozici administrativní pracovnice, vedoucí kanceláře a současně administrativní pracovnice oddělení vyšetřování prokuratory - spádová oblast Vsetín-Nový Jičín
(1983–1991) Uhelné sklady Valašské Meziříčí - na pozici vedoucí skladu Nový Hrozenkov
(1991–2012) Obchod s palivy Nový Hrozenkov - na pozici majitelka
(1996–2012) TEPAZ - HKM spol. s r. o. - na pozici jednatelka

Zpracováno ke dni 09.10.2012
Aktualizováno ke dni 09.10.2012

2012 volby do Senátu PČR - obvod č. 77 (Vsetín) > Národní socialisté - levice 21. století - kandidátka

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).