Vážení návštěvníci, tento web nyní funguje v úsporném režimu. Může se tedy stát, že některé zde prezentované údaje již nemusí být s postupujícím časem aktuální. Děje se tak v důsledku nedostatku finančních prostředků na údržbu bohaté databáze, přičemž na roční základní provoz by byla potřebná částka přibližně 107 tisíc korun. Pokusíme se v roce 2018 udržet aktuálních co nejvíce dat, jde však nyní o dobrovolnou a časově neurčenou práci. O budoucnosti webu v dalším období budeme informovat. Za možné nedostatky se omlouváme.
MENU

prof. Ing. arch. Zdeněk Zavřel

* 1943, Praha      
prof. Ing. arch. Zdeněk Zavřel

Děkan Fakulty architektury ČVUT v Praze. Vystudoval Fakultu stavební ČVUT v Praze, Fakuteit Bouwkunde TU Delft - Haag, stal se docentem a v roce 2009 byl jmenován profesorem. Působil dlouhodobě v Nizozemsku, od roku 2006 je děkanem Fakulty architektury ČVUT v Praze. Zdeněk Zavřel je ženatý a má dvě děti. Roku 2012 kandiduje jako nestraník za TOP 09+STAN do Senátu PČR ve volebním obvodě č. 26 - Praha 2.

? - 1966 ČVUT v Praze > Fakulta stavební - absolvent
obor: Architektura a urbanismus
1975 - ? Pracovní praxe: - zaměstnanec
1975 - 1983 - zaměstnanec
(1975-1978) pracovník v kanceláři SIAL v Liberci
(1978-1983) emigrace, pracovník v kanceláři van den Broek & Bakema v Rotterdamu
1983 - ? Fakuteit Bouwkunde TU Delft - Haag - vědecký pracovník
? - 1983 Fakuteit Bouwkunde TU Delft - Haag - absolvent
2006 -> ČVUT v Praze > Fakulta architektury - děkan
Další funkce:
- vedoucí - Ústav navrhování II / FA
- člen kolegia rektora
- člen grémia rektora
- interní člen vědecké rady ČVUT
2009 Vysoké učení technické v Brně - profesor
? -> Další činnost:
- člen Vědecko-umělecké rady STU v Bratislavě
(1990-dosud?) - sekretář CSAF (Nadace českých architektů v zahraničí) a spolupráce s Obcí architektů
(1985-dosud) - v kanceláři v Rotterdamu navrhl a postavil celou řadu bytových a školských staveb v různých holandských městech

Zpracováno ke dni 14.09.2012 (fu/yy)
Aktualizováno ke dni 14.09.2012

2012 volby do Senátu PČR - obvod č. 26 (Praha 2) > TOP 09 a STAN - nezávislý kandidát

mapa vztahů

Podrobnou vizualizaci vztahů a dalších aktuálních údajů z obchodního rejstříku naleznete na serveru Podnikani.cz

Výše uvedená vizualizace zobrazuje vztahy mezi daným politikem/manažerem politiky a právnickými i fyzickými osobami, které je možné vyhledat z informací uvedených ve veřejném obchodním rejstříku České republiky. Údaje jsou přebírané online z webových stránek www.kurzy.cz. Veškeré uvedené vazby a údaje mají pouze informativní hodnotu, nenahrazují oficiální výpis z obchodního rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech.

Vizualizace dat z obchodního rejstříku ČR na webu Nasipolitici.cz byla realizována ve spolupráci s týmem projektu Vizuálneho Obchodného Registra (VORSR.sk), Firemného registra a společnostmi Kurzy.cz spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. - Všem uvedeným děkujeme!

V případě nejasností či zjištěného pochybení v přiřazené vizualizaci nás prosím kontaktujte na mail: info@nasipolitici.cz

Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Podnikani.cz je pouze informativní. Cílem aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů. Autoři nemouhou zaručit, že budou vizualizace vždy správné, zcela aktuální a úplné. Grafická vizualizace vztahů rozlišuje aktuální a neaktivní vztahy. Platné aktuální vazby jsou znázorněny čárami s plnou (tučnou) barevností.Historické neaktivní vazby mají stejnou barevnost, ale odlišuje je to, že jsou tenké, matné a nevýrazné (čáry i jména).